Radial

Сортування:
грн 3978 грн
грн 4914 грн
грн 6552 грн
грн 6786 грн
грн 7488 грн
грн 7488 грн
грн 7956 грн
грн 8190 грн
грн 8424 грн
грн 9828 грн
грн 10296 грн
грн 10296 грн
грн 10530 грн
грн 10998 грн
грн 12402 грн
грн 12402 грн
грн 13104 грн
грн 13104 грн
грн 13104 грн
грн 13806 грн
грн 15444 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД RADIAL

Radial Engineering - канадська компанія-виробник гітарного і комутаційного устаткування, а саме: директбоксів, спліттерів і пристроїв аудіоінтерфейсу.

Штаб-квартира компанії розташована в Порт-Кокітламі, Британська Колумбія, за кілька хвилин їзди від Ванкувера.

Усе почалося з того, що Пітер Дженіс і Деніс Розон створили фірму Forest Electronics і почали працювати над створенням першого покоління лампових дисторшн-педалей і нових продуктів, включно з першим у світі трьохканальним гітарним підсилювачем.

Деніс повністю присвятив свій час роботі в Forest Electronics, працюючи над виготовленням на замовлення трьохканальних гітарних підсилювачів, а Пітер був найнятий продакт-директором канадської частини ринку в компанію Fender. Таким був 1987 рік.

Працюючи в Fender, Пітер Дженіс здобув неймовірний досвід у сфері розроблення нових продуктів і маркетингу. Цей досвід став йому в нагоді 1992 року, тоді Пітер відкрив дистриб'юторську фірму C-Tec і незабаром з'явився бренд Radial Engineering.

На ринок виходять, можливо, найкращі в історії директ-бокси на ринку: JDI і J48.

Продукти Radial одразу привернули увагу багатьох відомих музикантів і замовників, включно з Тоні Левіном, Брайаном Адамсом, Соні Броадкаст і Цирк дю Солей, Rush, U2, Брюсом Спрінгстіном, AC/DC, Біллі Джоелом, Полом Маккартні, Елом Шмітом, Еліотом Шайнером і багатьма іншими.

Також варто зазначити, що аудіо/відео інтегратори також регулярно обирають продукти Radial для використання в немузичних додатках, але там, де потрібен чистий звук.

В інженерному, виробничому, а також у відділах досліджень і розробок Radial працює близько 100 співробітників, а вся продукція виробляється в Канаді.

Велика мережа дилерів і дистриб'юторів робить продукцію Radial доступною по всьому світу.

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Radial ближче і у вас назріло питання: "Де купити обладнання Radial і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Radial можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір гітарного і комутаційного обладнання Radial, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.