RCF

Сортування:
грн 5084 грн
грн 5084 грн
грн 8205 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД RCF

RCF - італійська компанія-виробник високоякісного музичного обладнання, включно з підсилювачами потужності, гучномовцями, цифровими мікшерами і процесорами цифрових сигналів (DSP).

Компанію заснував Реджо Еміліа 1949 року в Італії.

Першим обладнанням, з яким RCF вийшла на ринок, стали мікрофони та електроакустичні перетворювачі (гучномовці).

Наприкінці 60-х років відбулася трансформація запитів на концертний звук, який з акустичного виріс в електричний, а отже, з'явився запит на потужні пристрої для посилення.

RCF стала одним із перших європейських OEM-постачальників для міжнародних брендів завдяки великому досвіду в галузі перетворювачів великої потужності. Через кілька років, завдяки глибокому ноу-хау в технології гучномовців, RCF починає розробляти і виробляти системи звукопідсилення під власним брендом.

У 1996 році RCF увійшла до досить обмеженого пулу світових виробників активних гучномовців, завдяки серії ART.

Справжнє визнання на ринку професійного аудіо прийшло до компанії 2004 року із серією TT + High Definition - Touring and Theater, оснащеною DSP і технологією мережевого управління RDNet.

З 2017 року всі активні колонки DSP використовують технологію FiRPHASE, яка дає змогу домогтися відтворення з лінійною фазою 0.

RCF - перший виробник аудіосистем з повним каталогом звукових систем з фазою 0, включно з лінійними масивами.

У нашому інтернет-магазині бренд DSP представлений у максимально широкому діапазоні категорій, основні з них:

  • Акустичні системи різних видів
  • Підсилювачі потужності
  • Мікшерні пульти

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом DSP ближче і у вас назріло питання: "Де купити обладнання DSP і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду DSP можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір звукового обладнання DSP, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.