REAN by Neutrik

Сортування:
грн 21 грн
Розєм Jack REAN by Neutrik NYS 215
дні
год
хв
сек
32 грн 26 грн
грн 26 грн
Перехідник REAN by Neutrik NYS 226L
дні
год
хв
сек
40 грн 32 грн
Розєм Jack REAN by Neutrik NYS 226
дні
год
хв
сек
43 грн 34 грн
грн 44 грн
грн 46 грн
грн 49 грн
грн 53 грн
грн 53 грн
грн 53 грн
грн 57 грн
грн 57 грн
грн 57 грн
грн 58 грн
Розєм DIN REAN by Neutrik NYS 323
дні
год
хв
сек
74 грн 59 грн
Перехідник REAN by Neutrik NYS 236
дні
год
хв
сек
78 грн 62 грн
грн 69 грн
грн 69 грн
грн 69 грн
грн 71 грн
Розєм Jack REAN by Neutrik NYS 228
дні
год
хв
сек
89 грн 71 грн
грн 76 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД REAN BY NEUTRIK

REAN - дочірній бренд NEUTRIK, швейцарської компанії-виробника інноваційних продуктів для з'єднання аудіосистем та електронних компонентів. REAN пропонує найвищу якість продукції за більш лояльними цінами. Можна сказати, що це бюджетний бренд компанії NEUTRIK.

Компанію було засновано 1975 року Бернхардом Вайнгартнером.

Штаб-квартира корпорації Neutrik розташована в муніципалітеті Шан, у Князівстві Ліхтенштейн. Група компаній Neutrik Group складається зі стратегічно розташованих дочірніх компаній у США, Великобританії, Швейцарії, Франції, Японії, Китаї та Німеччині.

Сьогодні Neutrik - світовий лідер у сфері виробництва аудіо, відео та коаксіальних з'єднувачів. Для корпорації Neutrik якість має пріоритет найвищого ступеня. Найвищий рівень якості забезпечується безкомпромісним вибором конструкцій, матеріалів, заводів-підрядників, а також технологій виробництва.

Neutrik розробила роз'єми стандартів Neutricon, NanoCon, MiniCon, які мають успіх. Також Neutrik виробляє комутаційні панелі стандартів TT і TB, узгоджувальні трансформатори, роз'єми XLR, Jack, Combo, BNC, Bantam і багато інших.

У 1987 році розробила і запустила у виробництво роз'єми SPEAKON, які нині широко використовуються у виробництві акустичних систем і підсилювачів потужності.

У 1996 році на основі SPEAKON був розроблений і впроваджений стандарт роз'ємів PowerCon, що знаходить все більше застосування у виробництві професійного обладнання з великим споживаним струмом.

У каталозі обладнання продукція компанії Neutrik представлена висококласними 1/4 Jack-роз'ємами (джеками), BNC, POWERCON, RCA, SPEACON, XLR роз'ємами, комутаційними кабелями, гніздами, конекторами, панельними розетками, перехідниками, подовжувачами та іншими товарами, що гармонійно поєднують у собі співвідношення ціна і якість. Реки, кейси Neutrik займає лідируючі позиції у виробництві високоякісних роз'ємів, комутаційних панелей, узгоджувальних пристроїв та іншої комутаційної продукції. Вироби Neutrik використовуються у виробництві не тільки професійного обладнання для шоу-бізнесу, а також у військовій та інших галузях промисловості.

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом REAN BY NEUTRIK ближче і у вас назріло питання: "Де купити обладнання REAN BY NEUTRIK і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду REAN BY NEUTRIK можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір продуктів для з'єднання аудіосистем і електронних компонентів REAN BY NEUTRIK, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.