Reloop

Сортування:
грн 2691 грн
грн 2691 грн
грн 2691 грн
грн 2691 грн
грн 4680 грн
DJ-мікшерний пульт Reloop RMX-10 BT
дні
год
хв
сек
6552 грн 5569 грн
грн 5850 грн
грн 7254 грн
Портативна акустична система Reloop Groove Blaster BT
дні
год
хв
сек
8424 грн 7582 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД RELOOP

Reloop - німецька компанія-виробник музичного обладнання для DJ: мікшерні пульти, DJ-контролери, вінілові програвачі та аксесуари.

Компанія була заснована 1996 року, створив її колектив інженерів-мрійників. Вони хотіли почати виступати як ді-джеї і, щоб злегка полегшити собі життя, вирішили створити кілька допоміжних приладів. На сьогоднішній день розвиток електронної музики багато в чому зобов'язаний компанії Reloop, обладнання компанії продається більш ніж у 40 країнах, а більшість ді-джеїв зі світовим ім'ям віддають перевагу продукції Reloop.

Перший мікшерний пульт Reloop було вироблено 1996 року. Трохи пізніше - мікшерний пульт Reloop з плавним дозуванням під час змішування сигналів від кількох джерел звуку. Одночасно він виконував функції коригувального передпідсилювача, здійснюючи її як частково, так і повністю. Через деякий час було розроблено і випущено спеціальні навушники Reloop. В останні роки вони стали необхідною і невід'ємною частиною комплексу для DJ.

До більшості високоякісних програвачів Reloop додано таблиці або діаграми для налаштування обладнання. Ці діаграми складено відповідно до особливостей конкретного програвача, вони дають змогу безпосередньо використовувати шкалу компенсатора скачувальної сили.

На відміну від більшості інших виробників, Reloop виробляє продукцію виключно для DJ.

У нашому інтернет-магазині бренд Reloop представлений у таких категоріях:

  • CD/MP3-програвачі
  • DJ-контролери
  • DJ-мікшерні пульти
  • DJ-навушники
  • Аксесуари та запчастини для DJ
  • Аксесуари та запчастини для студій
  • Вінілові програвачі
  • Готові кабелі

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Reloop ближче і у вас назріло питання: "Де купити обладнання для DJ бренду Reloop і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Reloop можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір музичного обладнання для DJ Reloop, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які Ваші запитання, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.