RockBag

Сортування:
грн 344 грн
грн 371 грн
грн 385 грн
грн 399 грн
грн 712 грн
грн 733 грн
грн 739 грн
грн 786 грн
грн 823 грн
грн 910 грн
грн 953 грн
грн 973 грн
грн 983 грн
грн 1003 грн
грн 1010 грн
грн 1031 грн
грн 1082 грн
грн 1153 грн
грн 1204 грн
грн 1210 грн
грн 1251 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД ROCKBAG

ROCKBAG - німецька компанія-виробник чохлів для музичних інструментів. Вони виробляються в Китаї на фабриці, що належить відомій німецькій компанії WARWICK.

Компанію було засновано 1946 року.

Історія компанії ROCKBAG починалася із заснування фірми Framus. Вона була створена Фредом Вілфером. 1975 року ця компанія збанкрутувала, але 1982 року сином власника Гансом Пітером було засновано нову компанію WARWICK, яка домоглася успіху і продовжила справу Framus.

Компанія WARWICK швидко налагодила всесвітню дистриб'юторську мережу, не обмежившись лише територією Німеччини.

На сьогоднішній день WARWICK - це величезний асортимент музичних інструментів такого високого рівня і прекрасної якості.

Суббренди ROCKBAG і ROCKCASE виробляють високоякісні та надійні чохли і кейси для музичних інструментів від компанії WARWICK.

ROCKBAG пропонує широкий вибір кейсів різних класів якості: Basic, Student, Deluxe і Premium Line. Головним чином, їхня відмінність полягає в товщині стінок: 6, 10, 20 і 30 міліметрів.

Student Line - продукція хорошої якості без будь-яких технічних надмірностей, придатних для зберігання і транспортування.

Deluxe Line - це вища якість, хороший захист, додаткові внутрішні кишені або бічні кишені.

Premium Line - преміум якість, міцна конструкція, хороший захист, міцні металеві гачки або люверси, шкіряні ручки.

У нашому інтернет-магазині бренд ROCKBAG представлений у таких категоріях:

  • Кейси для акустичних гітар
  • Кейси для бас-гітар
  • Кейси для класичних гітар
  • Кейси для електрогітар
  • Сумки/Кейси для гітарного підсилення
  • Чохли для акустичних гітар
  • Чохли для бас-гітар
  • Чохли для клавішних інструментів
  • Чохли для класичних гітар
  • Чохли для електрогітар

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом ROCKBAG ближче і у вас назріло питання: "Де купити чохли, сумки та кейси ROCKBAG і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду ROCKBAG можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір гчехлов для музичних інструментів ROCKBAG, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.