Rode

Сортування:
Перехідник Rode SC3
дні
год
хв
сек
475 грн 379 грн
грн 475 грн
грн 684 грн
грн 760 грн
грн 798 грн
грн 836 грн
Мікрофонний кабель Rode MICON CABLE 1.2M
дні
год
хв
сек
1558 грн 1083 грн
грн 1216 грн
грн 1292 грн
грн 1406 грн
грн 1406 грн
грн 1558 грн
Мікрофонний тримач Rode SM4-R
дні
год
хв
сек
2394 грн 1824 грн
грн 2014 грн
Мікрофон Rode Vlogger Kit Universal
дні
год
хв
сек
6460 грн 2090 грн
Мікрофон Rode Vlogger Kit USB-C edition
дні
год
хв
сек
6460 грн 2090 грн
грн 2166 грн
грн 2166 грн
грн 2546 грн
грн 2774 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД RODE

Røde Microphones, LLC - австралійська компанія-виробник і розробник мікрофонів, аксесуарів та аудіо програмного забезпечення. Устаткування компанії використовують у студійному та виїзному звукозаписі, а також для посилення живого звуку.

Материнська компанія Røde Microphones, Freedman Electronics, була заснована чоловіком і дружиною Генрі та Астрід Фрідман. Генрі працював головним інженером у телекомунікаційній компанії, він виконував роботи з обслуговування та модифікацій для місцевого агента німецького виробника аудіоапаратури Dynacord. Згодом Фрідману запропонували австралійські права на дистрибуцію бренду, і він із сім'єю переїхав туди 1966 року, а вже 1967 року він організував Rode Microphones.

Компанія Rode пов'язує свій успіх з появою ринку домашнього звукозапису і project-студій.

Завдяки передовим технологіям, компетентному технічному персоналу та сучасним рішенням у дизайні, компанія домоглася підвищення обсягів виробництва, що, своєю чергою, призвело до істотного зниження цін на продукцію і збільшення рівня продажів.

Наразі Rode - це 350 співробітників і виробничі потужності, розташовані в Австралії (недалеко від Сіднея). Компанія надає своїм клієнтам продукцію, яка вирізняється чудовою якістю і функціональністю. Це досягається завдяки істотним інвестиціям в розробку інноваційних рішень, постійному спілкуванню з користувачами і впровадженням нових технологій виробництва, які роблять продукцію якіснішою і доступнішою.

У нашому інтернет-магазині бренд Rode представлений в максимально широкому діапазоні категорій, основні з них:

  • Студійні мікрофони
  • Наголовні мікрофони
  • Мікрофон для iOS/Android
  • Вокальні мікрофони
  • Бездротові системи
  • Аксесуари та запчастини для мікрофонів

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Rode ближче і у вас назріло питання: "Де купити музичне обладнання Rode і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Rode можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір мікрофонів і мікрофонних систем Rode, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.