Rohema

Сортування:
грн 161 грн
грн 161 грн
грн 217 грн
грн 268 грн
грн 367 грн
грн 367 грн
грн 367 грн
грн 408 грн
грн 408 грн
грн 408 грн
грн 473 грн
грн 531 грн
грн 531 грн
грн 597 грн
грн 602 грн
грн 602 грн
грн 655 грн
грн 655 грн
грн 655 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД ROHEMA

ROHEMA - німецька компанія-виробник паличок для ударних інструментів та ударних інструментів.

Це сімейний бізнес у п'ятому поколінні та найстаріша фабрика з виробництва кийків у світі.

Компанія була заснована 1888 року Робертом Едуардом Геллінгером і зараз перебуває під управлінням його праправнуків Майка і Тобіаса Геллінгерів. Компанія базується в Маркнойкірхені в Саксонії.

Rohema - найбільший виробник барабанних паличок у Європі. В асортименті виробника понад 50 різних моделей барабанних паличок, а також різноманітні стрижні та мітли для барабанів, кахона та перкусії. У процесі відбору пари паличок сортуються за вагою і тоном. Барабанні палички виготовляються з американського гікорі, північноамериканського клена, рогу, граба і ятоба. Палички (крім серії Natural) покриті тонким шаром лаку. Мета полягає в тому, щоб зберегти природний вигляд деревини, при цьому захищаючи її від зовнішніх впливів і стирання матеріалу.

Rohema також виробляє різні молотки для ударних інструментів: молотки для великих барабанів з алюмінієвими ручками для невеликої ваги в маршових оркестрах, молотки для дзвонів і паличок, литаври, ксилофони або ліри. Для повстяних головок молотків використовується мериносова повсть німецького виробництва. Вони зшиті вручну.

Варто також зазначити, що Rohema випускає спеціальну дитячу серію інструментів. Асортимент для дітей охоплює понад 80 ритм-інструментів для ранньої музичної освіти, зокрема шейкери, тонколісся, ракатаки, маракаси, барабани і дзвіночки. Багато музичних інструментів підходять для дітей від одного року. Дитячі інструменти повністю виробляються в Німеччині та відповідають чинним вимогам стандарту іграшок.

У нашому інтернет-магазині бренд Rohema представлений у таких категоріях:

  • Браслети
  • Тамбурини
  • Шейкери

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Rohema ближче і у вас назріло питання: "Де купити ударні інструменти Rohema і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Rohema можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір паличок для ударних інструментів Rohema, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які Ваші запитання, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.