Roland

Сортування:
грн 1130 грн
грн 2394 грн
грн 2444 грн
грн 3011 грн
грн 4290 грн
грн 4739 грн
грн 5830 грн
грн 6306 грн
грн 6600 грн
грн 8424 грн
грн 8424 грн
грн 8466 грн
грн 9020 грн
грн 9020 грн
грн 9142 грн
грн 10500 грн
грн 10689 грн
грн 11295 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД ROLAND

Roland Corporation - японська компанія-виробник електронних музичних інструментів і музичного програмного забезпечення.

Компанія заснована 18 квітня 1972 року в Осаці, заснував її Ікутаро Какехасі. У 2005 році офіс фірми було перенесено в Хамамацу.

Засновник компанії Ікутаро Какехасі відразу після Другої світової війни закінчив технічну школу Нісінода і планував продовжити освіту, але обставини були проти. Він був змушений переїхати в Такатіхо, де навчився ремонтувати годинники і відкрив власну майстерню Kakehashi Watch Shop. Незабаром він змінив назву на Ace Electrical, нарешті, 1960 року було ухвалено рішення про перепрофілювання компанії на виробництво електронних органів і зміну назви на Ace Electronic Industries.

У 1972 році компанія Sakata Shokai, основний акціонер Ace Electronic Industries, зазнала значних збитків і була викуплена корпорацією Sumitomo Chemical. Какехасі постійно конфліктував із новими акціонерами з питань менеджменту; зрештою він вирішив розлучитися зі своєю компанією та заснувати новий бренд - з міркувань вибору першої літери (для кодового позначення виробника музичних інструментів використовують першу літеру, й потрібна була незайнята) та милозвучності всіма основними мовами світу було обрано назву торгової марки Roland. Роботи зі створення фірмового логотипу, бланків та іншої атрибутики виконав дизайнер Такудзі Томіта, який працював у компанії ще з часів Ace Electronic, логотип і фірмовий стиль збережено станом на початок 2010-х років.

У нашому інтернет-магазині бренд Roland представлений у максимально широкому спектрі категорій, основні з них:

  • DJ-контролери
  • MIDI-клавіатури
  • Аудіоінтерфейси
  • Драм-машини
  • Комбопідсилювачі
  • Педи
  • Робочі станції
  • Синтезатори
  • Цифрові та сценічні клавішні інструменти
  • Цифрові мікшерні пульти

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Roland ближче і у вас назріло питання: "Де купити музичне обладнання Roland і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Roland можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір звукового обладнання Roland, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете задати будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.