Samson

Сортування:
грн 531 грн
грн 566 грн
грн 820 грн
грн 994 грн
грн 1117 грн
грн 1232 грн
грн 2704 грн
грн 2868 грн
грн 3850 грн
грн 4016 грн
грн 4388 грн
грн 4453 грн
грн 4453 грн
грн 4706 грн
грн 5240 грн
грн 5618 грн
грн 6636 грн
грн 7342 грн
грн 7608 грн
грн 7643 грн
грн 8412 грн
грн 10640 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД SAMSON

Samson Technologies - американська компанія-виробник звукового обладнання, музичних аксесуарів та електротехніки.

Компанію було засновано 1980 року. Штаб-квартира компанії розташована в Хауппаузі. Корпорація розділена на Samson Audio, Samson Wireless і Hartke.

Для Samson Technologies все почалося 1980 року з виробництва бездротових аудіомікрофонів у поєднанні зі складними аудіосистемами. На момент заснування компанія складалася з 2 співробітників. Але вже до 1990 року компанія стала лідером ринку бездротових музичних аксесуарів і мікрофонних систем. Ерік Клептон використовував деякі продукти компанії для своєї системи маршрутизації гітари.

Після цього Samson Technologies представила нові продукти, так в асортименті з'явилися: підсилювачі потужності, мікшери, процесори сигналів і звичайні кабельні мікрофони.

У 1985 році компанія заснувала виробника басових підсилювачів Hartke. Поштовхом для створення нової лінійки басових підсилювачів, басових боксів і басових комбо стала, за словами Samson, нова алюмінієва технологія для гучномовців, яка, перш за все, зробила басові тони більш насиченими і чіткими.

У 2005 році компанія випустила перший професійний USB-мікрофон для музикантів, ведучих і повсякденного використання. Концепція моделі тепер є світовим стандартом. Крім Еріка Клептона, іншими зірками, які використовують техніку Samson Technologies, є Стів Вай, Річі Котцен, Герман Лі і Ларрі Мітчелл.

У нашому інтернет-магазині бренд Samson представлений у таких категоріях:

  • Вокальні динамічні мікрофони
  • Мікрофони для iOS/Android
  • Мікрофонні комплекти
  • Мікрофонні комплекти для барабанів
  • Наголовні мікрофони
  • Студійні USB-мікрофони
  • Студійні конденсаторні мікрофони
  • Тюнери

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Samson ближче і у вас назріло питання: "Де купити мікрофони і тюнери Samson і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Samson можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір мікрофонів і тюнерів Samson, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.