Sankyo

Сортування:
грн 161970 грн
грн 193980 грн

ПРО БРЕНД SANKYO

Sankyo Flutes - японська компанія-виробник духових інструментів, а конкретно флейт.

Компанія заснована 1968 року в японському місті Саяма.

Історія назви компанії вельми романтична і має історичний підтекст. Sankyo перекладається як "тризвук" - на знак того, що компанію заснували відразу три майстри на рівних засадах. Очолив трійцю музикантів-засновників Кіка Хісакура.

Вибір простої і дзвінкої назви не випадковий, це було для зроблено для легкого запам'ятовування серед іноземців. Сьогодні брендове ім'я Sankyo відоме завдяки тому, що воно мелодійне, легко запам'ятовується, а так

Також є паронімом до англійського "thank you".

Майстри Sankyo виставляють найвищі цілі для розвитку власної майстерності, поєднують найкращі музичні традиції виробництва і сучасні інноваційні технології, якими славиться Японія. Матеріали для флейт підбираються довго і прискіпливо з дотриманням найвищих стандартів.

Матеріали, які використовує Sankyo у виробництві:

  • Золото
  • Срібло
  • Чорне дерево

Сьогодні Sankyo виробляє професійні та навчальні флейти - золоті та срібні, дерев'яні, флейти-пікколо та флейти-альт. Конструкції всіх видів інструментів постійно вдосконалюються.

У своєму класі флейти Sankyo можна назвати ідеальними в плані співвідношення ціна-якість. Найдорожчі та найвідоміші, звісно, золоті флейти Sankyo.

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Sankyo ближче і у вас назріло питання: "Де купити флейти Sankyo і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Sankyo можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір духових інструментів Sankyo, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.