sE Electronics

Сортування:
грн 2176 грн
грн 2340 грн
Мікрофон sE Electronics V3
дні
год
хв
сек
3463 грн 2944 грн
Мікрофон sE Electronics V7 X
дні
год
хв
сек
4914 грн 4177 грн
грн 4680 грн
грн 4680 грн
грн 4914 грн
грн 4914 грн
грн 4914 грн
грн 5382 грн
грн 5616 грн
грн 5616 грн
грн 5616 грн
грн 7020 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД SE ELECTRONICS

sE Electronics - китайська компанія-виробник музичного обладнання: мікрофонів, студійних моніторів і аксесуарів.

Компанію було засновано інженером і музикантом Сайвей Зоу, головною його метою стала розробка найкращих мікрофонів для звукозапису.

Разом з фахівцями звукової інженерії, були проведені численні дослідження оптимального процесу звукозапису.

Спочатку sE Electronics з'явилася на ринку Шанхая у 2000 році. На сьогоднішній день вироби цієї компанії популярні в усьому світі.

sE Electronics пропонує широку лінійку абсолютно різних мікрофонів. Всі моделі, що випускаються, являють собою конденсаторні або стрічкові мікрофони.

sE Electronics - це воістину унікальна продукція.

Безтрансформаторний ламповий мікрофон дає змогу отримати незабутній звук. Компанія розробила унікальні акустичні фільтри звукових відображень sE Reflexion Filter, дуже популярні серед професіоналів. Для захисту мікрофона використовуються поп-фільтри sE Pop Shield зі спеціальною металевою сіткою, що дають змогу записувати вихідний звук без спотворень. Потужні акустичні стійки sE Stands призначені для того, щоб уберегти дорогі мікрофони sE Electronics.

Виробництво і складання мікрофонів sE Electronics здійснюється повністю в Китаї. Кожен мікрофон проходить найсуворіший контроль якості і тест прослуховування. sE Electronics впевнені в тому, що Ви почуєте різницю і пропонує на тестове прослуховування всю свою продукцію зі збереженням сервісної підтримки.

Багато моделей мікрофонів sE Electronics були удостоєні нагородами від провідних спеціалізованих друкованих видань. Записи, зроблені з використанням цих мікрофонів, не раз завойовували престижну нагороду Grammy.

У нашому інтернет-магазині бренд sE Electronics представлений у таких категоріях:

  • Акустичні екрани
  • Вокальні динамічні мікрофони
  • Інструментальні конденсаторні мікрофони
  • Комплекти студійних моніторів
  • Мікрофони для телебачення та радіо
  • Поп-фільтри
  • Студійні USB-мікрофони
  • Студійні комплекти
  • Студійні конденсаторні мікрофони
  • Студійні стрічкові мікрофони

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом sE Electronics ближче і у вас назріло питання: "Де купити мікрофони та аудіообладнання sE Electronics і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду sE Electronics можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір музичного обладнання sE Electronics, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.