Sit Strings

Сортування:
грн 40 грн
грн 40 грн
грн 46 грн
грн 46 грн
грн 46 грн
грн 46 грн
грн 46 грн
грн 70 грн
грн 72 грн
грн 72 грн
грн 76 грн
грн 76 грн
грн 76 грн
грн 80 грн
грн 80 грн
грн 80 грн
грн 80 грн
грн 82 грн
грн 87 грн
грн 95 грн
грн 99 грн
грн 160 грн
грн 160 грн
грн 179 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД SIT STRINGS

SIT STRINGS - американська компанія-виробник гітарних струн.

Компанія заснована 1980 року в Акроні, штат Огайо.

Компанія має цілу філософію щодо музики та виробництва струн зокрема.

У 1980 році Virgil Lay, власник процвітаючої майстерні з ремонту та виготовлення гітар, знайшов спосіб стабілізації струн для електрогітари, внаслідок чого лад гітари зберігався тривалий час навіть під час використання складних прийомів гри. Virgil Lay взагалі мав здатність знаходити новаторські способи виробництва гітар швидше і якісніше, ніж багато інших майстерень. Таким чином, 1980 року народилася компанія SIT String. Створення та постійне вдосконалення унікальних верстатів для виробництва струн стало вирішальним фактором в успіху SIT Strings. Інноваційні розробки, впроваджені у виробництво струн, зробили компанію всесвітньо відомою серед професіоналів і музикантів-аматорів.

SIT - розшифровується як "stay in tune", що в перекладі означає "залишатися в гармонії". Саме цей сенс закладений як основа місії компанії, у SIT STRINGS переконані, що гітарні струни - це дещо більше, ніж просто аксесуар, а скоріше невід'ємна частина звуку й голосу музикантів. Саме тому компанія акцентує увагу на тому, що вони не використовують конвеєрний принцип виробництва, а кожна струна є унікальною.

Сьогодні продукція SIT String продається більш ніж у п'ятдесяти країнах світу. Струни SIT використовують провідні світові виробники гітар, зокрема ESP Guitars, для встановлення на нові гітари на фабриках.

У нашому інтернет-магазині бренд SIT String представлений у таких категоріях:

  • Струни для акустичних гітар
  • Струни для бас-гітар
  • Струни для класичних гітар
  • Струни для електрогітар

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом SIT String ближче і у вас назріло питання: "Де купити струни SIT String і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду SIT String можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір струн SIT String, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.