Sound Drive

Сортування:
грн 13251 грн Немає в наявності

ПРО БРЕНД SOUND DRIVE

SOUND DRIVE - торгова марка компанії Paxphill, що спеціалізується на виробництві музичних інструментів, механіки, електроніки, фурнітури та аксесуарів для музичних інструментів.

Paxphill - корейська компанія-виробник широкого спектра гітарних комплектуючих і аксесуарів.

Компанія заснована 1994 року в Кореї.

Основні переваги продукції Paxphill:

  • Якість
  • Надійність
  • Доступність

Більшість гітар, які знаходяться в середньому і бюджетному сегментах, що випускаються в Азії, оснащуються саме фурнітурою Paxphill - тремоло, бриджами, звукознімачами, кілочками та іншими.

Під брендом PARKSONS Paxphill випускає в Китаї музичні інструменти - доступні електрогітари, баси та акустичні інструменти для тих, хто робить перші кроки в музиці і дещо обмежений у бюджеті.

У списку клієнтів Paxphill є низка великих компаній, таких як: Warwick Germany, Taylor Guitars і Dean Guitars.

У нашому інтернет-магазині бренд SOUND DRIVE представлений у категорії комбопідсилювачі.

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом SOUND DRIVE ближче і у вас назріло питання: "Де купити комбопідсилювачі SOUND DRIVE і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду SOUND DRIVE можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір музичних інструментів SOUND DRIVE, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.