Soundcraft

Сортування:
грн 1476 грн
грн 2460 грн
грн 2460 грн
Аналоговий мікшерний пульт Soundcraft Notepad 5
дні
год
хв
сек
6249 грн 5599 грн
Аналоговий мікшерний пульт Soundcraft Notepad 8FX
дні
год
хв
сек
7819 грн 6599 грн
Аналоговий мікшерний пульт Soundcraft Notepad 12FX
дні
год
хв
сек
9739 грн 8299 грн
грн 58368 грн
грн 61692 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД SOUNDCRAFT

Soundcraft - британська компанія, яка розробляє та імпортує (раніше й виробляла) мікшерні пульти та інше професійне звукове обладнання.

Компанію було засновано 1973 року звукорежисером Філом Даддеріджем і дизайнером електроніки Гремом Блайтом.

На даний момент Soundcraft є дочірньою компанією Harman International Industries, що належить південнокорейській компанії Samsung Electronics.

Вперше Soundcraft голосно заявила про себе, випустивши Series 1 - першу мікшерну консоль, вбудовану в кейс для польотів. Він був доступний з 12 або 16 вхідними каналами і 4 виходами - основним стерео, а також посилом "відлуння" після фейдера і передфейдерним фолдбеком. Кожен канал мав чотирисмуговий еквалайзер з фіксованою частотою. Series 1 також містить багатоконтактний роз'єм, інтегрований з багатоканальною мікрофонною змією для маршрутизації сигналів зі сцени і на сцену з місця мікшування в аудиторії.

Series 1S був представлений 1975 року як модернізований Series 1. У Series 1S був представлений класичний чотирисмуговий еквалайзер Soundcraft з двома регульованими середніми секціями. На додаток до The Series 1S додано другий фолдбек-посил, який був доступний у 20-канальній версії.

1975 року Soundcraft представила консоль Series 2 як консоль для концертів і звукозапису. Series 2 почав формувати репутацію Soundcraft як виробника якісних столів з класичним британським звуком.

У нашому інтернет-магазині бренд Soundcraft представлений у таких категоріях:

  • Аналогові мікшерні пульти
  • Апаратні платформи
  • Готові кабелі
  • Кейси, сумки для мікшерних пультів
  • Кріплення для мікшерних пультів
  • Оптичні лок реки
  • Стейджбокси
  • Цифрові мікшерні пульти
  • Чохли для мікшерних пультів

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Soundcraft ближче і у вас назріло питання: "Де купити мікшерні пульти та інше аудіообладнання Soundcraft і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Soundcraft можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір звукового обладнання Soundcraft, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.