Soundking

Сортування:
грн 323 грн
грн 383 грн
грн 441 грн
грн 456 грн
грн 457 грн
грн 461 грн
грн 467 грн
грн 487 грн
грн 515 грн
грн 528 грн
грн 539 грн
грн 539 грн
грн 570 грн
грн 643 грн
грн 646 грн
грн 720 грн
грн 725 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД SOUNDKING

Soundking Audio Co. Ltd - китайська компанія-виробник аудіообладнання.

Компанія заснована 1987 року в місті Німбо.

Компанія Soundking Audio Co. Ltd - це всесвітньо відомий виробник і розробник високоякісного професійного музичного музичного аудіообладнання та різних супутніх електронних пристроїв. На даний момент компанія веде вельми масштабну діяльність, продукція Soundking поширюється в більш ніж 80 країнах світу і регіонах.

На даний момент компанія є одним з найбільших виробників професійного обладнання в Китаї. При цьому, всупереч існуючій стереотипній думці про якість, Soundking - є синонімом високої якості. За рахунок всього цього виробник здатний запропонувати своїм клієнтам недорогу, високоякісну відому в усьому світі продукцію.

У компанії працює понад дві тисячі осіб, а весь промисловий комплекс займає площу в 185 тисяч квадратних метрів. Компанія за весь час свого існування впровадила у виробництво передові технології та нові розробки, а це значить, що купити Soundking сьогодні так само престижно, як і продукцію європейських і американських марок.

У нашому інтернет-магазині бренд Soundking представлений у таких категоріях:

  • Вокальні динамічні мікрофони
  • Гітарні стійки
  • Клавішні стійки
  • Настінні акустичні системи
  • Пасивні акустичні системи
  • Портативні акустичні системи

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Soundking ближче і у вас назріло питання: "Де купити музичне обладнання Soundking і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Soundking можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір звукового обладнання Soundking, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.