Squier

Сортування:
Показати ще 24

ПРО БРЕНД SQUIER

Squier - дочірній бренд компанії Fender Musical Instruments Corporation.

1982 року світ побачила серія Fender Squier, саме цей момент можна вважати народженням бренду. Якщо ж зануритися в історію, то ми дізнаємося, що все почалося в середині-кінці 1960-х років, коли компанія Fender, будучи власністю CBS, отримала торгову марку Squier. І аж до 1982 року куплена компанія не діяла. До цього історичного моменту Fender не виробляла гітари нижнього цінового діапазону, засновані на дизайнах інструментів Stratocaster і Telecaster, і завжди використовувала інші варіанти дизайну для гітар нижнього цінового діапазону. Однак наприкінці 1970-х і на початку 1980-х років Fender зіткнулася з японськими конкурентами, які виробляли дешеві гітари. Оскільки виробництво бюджетних гітар Fender здійснювалося в США, про суперництво з японськими копія не було й мови. На початку 1980 рр. вартість виробництва і оплата праці в Японії були нижчими, ніж в Америці, і для того, щоб конкурувати з японськими виробниками гітар, Fender вирішила перенести виробництво бюджетних гітар зі США до Японії.

Моделі інструментів, що випускаються Squier, в основному являють собою спрощені варіанти відомих гітар Fender і орієнтовані, як правило, на початківців музикантів. Варто зазначити, що деякі з гітар Squier продаються за тією ж ціною, що й оригінальні гітари Fender -

Stratocaster, Telecaster та інші Деякі відомі музиканти, такі як Ерік Клептон, використовували гітари марки Squier.

У нашому інтернет-магазині бренд Squier представлений у таких категоріях:

  • Акустичні гітари
  • Бас-гітари
  • Гітарні комплекти
  • Готові кабелі
  • Класичні гітари
  • Напівакустичні електрогітари
  • Електроакустичні гітари
  • Електрогітари

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Squier ближче і у вас назріло питання: "Де купити гітари Squier і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Squier можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір гітар Squier, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.