Superlux

Сортування:
грн 478 грн
Навушники Superlux HD-381
дні
год
хв
сек
637 грн 499 грн
Навушники Superlux HD-381F
дні
год
хв
сек
637 грн 499 грн
Навушники Superlux HD-381B
дні
год
хв
сек
637 грн 499 грн
грн 501 грн
грн 547 грн
грн 637 грн
грн 637 грн
грн 637 грн
грн 637 грн
грн 637 грн
грн 637 грн
грн 637 грн
грн 637 грн
грн 732 грн
грн 796 грн
грн 820 грн
грн 870 грн
грн 987 грн
грн 1051 грн
грн 1051 грн
грн 1157 грн
грн 1195 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД SUERLUX

SUPERLUX - тайванська компанія-виробник аудіообладнання.

Компанія була заснована в 1970 роках.

Історія SUPERLUX почалася в маленькій кімнатці студентського гуртожитку. Відтоді відбулися великі зміни і тісну кімнату змінили величезні цехи і представництва в різних країнах.

Справжній успіх до SUPERLUX прийшов у 90-х, особливу роль у становленні компанії зіграв Pan Zheng Yuan. Він прийшов у компанію 1996 року в статусі людини, яка однією з перших успішно працювала над проєктуванням і створенням мікрофонів у Китаї. Успішно працюючи в галузі електроакустичного обладнання, Pan Zheng Yuan на сьогоднішній день є одним з головних фахівців SUPERLUX.

Компанія SUPERLUX розташовується на Тайвані, а її виробництво зосереджено в Шанхаї.

Основні конкурентні переваги SUPERLUX:

  • Висока продуктивність підприємства
  • Наявність власного центру з матеріально-технічних розробок
  • Система внутрішнього контролю ERP

SUPERLUX випускає різну техніку, включно з мікрофонами, підсилювачами і, звісно, навушниками. До складу підприємства SUPERLUX на сьогоднішній день входить не тільки виробничий відділ, а ще й відділ маркетингу та збуту, який повноцінно працює і успішно розвивається.

Сьогодні компанія SUPERLUX є одним з найкращих виробників обладнання для звуку, причому пріоритетом, завжди був і продовжує залишатися саме якісний звук. Завдяки інноваційності, прийнятності цін і високій якості, компанія SUPERLUX залишає далеко позаду безліч аналогічних брендів.

У нашому інтернет-магазині бренд SUPERLUX представлений у максимально широкому спектрі категорій, основні з них:

  • Активні акустичні системи
  • Мікрофони різних видів і мікрофонні комплекти

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом SUPERLUX ближче і у вас назріло питання: "Де купити аудіообладнання SUPERLUX і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду SUPERLUX можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір звукового обладнання SUPERLUX, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.