Suzuki

Сортування:
грн 323 грн
грн 341 грн
грн 387 грн
грн 491 грн
грн 765 грн
грн 765 грн
грн 765 грн
грн 1106 грн
грн 1106 грн
грн 1106 грн
грн 1106 грн
грн 1217 грн
грн 1474 грн
грн 1615 грн
грн 1615 грн
грн 1615 грн
грн 1755 грн
грн 1755 грн
грн 1755 грн
грн 1755 грн
грн 1802 грн
грн 1825 грн
грн 1825 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД SUZUKI

Suzuki Musical Instrument Corporation - японська компанія-виробник музичних інструментів.

Компанія Suzuki була заснована 1953 року Манджі Судзукі.

Спочатку компанія спеціалізувалася на виробництві гармошки, а потім був розроблений Melodion, який 1956 року був офіційно прийнятий Міністерством освіти Японії для використання в школах. Авторизовані центри розповсюдження продукції Suzuki розташовані у Великій Британії (Suzuki Europe Ltd - належить Suzuki Japan) і на заході США (центр розподілу знаходиться в Сан-Дієго, Каліфорнія).

Розширення відбулося завдяки включенню в асортимент безлічі інших інструментів, включно з класичними: фортепіано та оркестрові інструменти, а також суто електронні інструменти, такі як Tronichord, Omnichord і гітара з цифровою звуковою картою QChord.

У 1991 році Suzuki купила Hammond Organ Co., яка зараз відома як Hammond Suzuki.

Компанія Suzuki пропонує великий вибір музичних інструментів, від найпростіших дерев'яних ритм-паличок до складної лінійки цифрових піаніно, електронних інструментів і акустичних роялів. Suzuki - це завжди відмінний музичний досвід на будь-якому рівні, що задовольняє будь-які бажання, від новачка до професійного музиканта.

У нашому інтернет-магазині бренд Suzuki представлений у таких категоріях:

  • Аксесуари для духових інструментів
  • Банкетки
  • Блок-флейти
  • Губні гармошки
  • Інструментальні динамічні мікрофони
  • Клавішні стійки
  • Піаніки
  • Сценічні фортепіано
  • Цифрові фортепіано
  • Цифрові роялі

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Suzuki ближче і у вас назріло питання: "Де купити музичні інструменти Suzuki і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Suzuki можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір звукового обладнання та музичних інструментів Suzuki, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.