Takamine

Сортування:
грн 9200 грн
грн 9400 грн
грн 10800 грн
грн 11600 грн
грн 12800 грн
грн 13200 грн
грн 13200 грн
грн 13600 грн
грн 18000 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД TAKAMINE

Takamine Co., Ltd. - японська компанія-виробник гітар. Вона базується в Накацугаве, Гіфу, Японія.

Компанія була заснована в травні 1962 року.

Компанія стала одним з піонерів у розробці акустико-електричних моделей гітар 1978 року, а також вони першими розробили компонент підсилювача-еквалайзера.

Хоча бренд Takamine насамперед відомий своїми акустичними та електро-акустичними гітарами, на початку та в середині 80-х років він виготовив обмежену серію високоякісних електрогітар з твердим корпусом. Це GX100 (тип корпусу Gibson Explorer), GX200 (корпус патентованого типу), стиль, аналогічний Stratocaster, GX200-T або TB (такий самий, як GX200, тільки з мостом тремоло), GZ300 (власний дизайн) і GZ340 (власний дизайн). GX200 і GZ340 містять звукознімачі заводського виготовлення DiMarzio.

Takamine EG523SC йшов з прозорим оздобленням верхом з ялини та спиною і боками з вогняного клена. Зверху - звукознімач TK-40 з тюнером і еквалайзером, що живиться від батареї 9 В.

Починаючи з 1987 року, Takamine щорічно випускає обмежену серію гітар (кілька сотень) для поширення по всьому світу. Ці гітари поставляються з новітньою комбінацією звукознімача і передпідсилювача і декоративними вставками, часто з мотивами, заснованими на природі або астрономічних явищах.

У 80-х і 90-х роках Takamine також виробляв моделі гітар фламенко: FG-136S і FGD-136S. Останній мав вбудований звукознімач і еквалайзер. Модель FGD-136S була відома тим, що використовувалася французькою групою фламенко Gipsy Kings.

У нашому інтернет-магазині бренд Takamine представлений у таких категоріях:

  • Акустичні гітари
  • Кейси для акустичних гітар
  • Класичні гітари
  • Класичні гітари зі звукознімачем
  • Електроакустичні гітари

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Takamine ближче і у вас назріло питання: "Де купити гітари Takamine і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Takamine можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір гітар Takamine, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете задати будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.