Tama

Сортування:
Лаги Tama MSL80B
дні
год
хв
сек
263 грн 120 грн
грн 133 грн
грн 150 грн
Захисний рукав Tama CPS8P
дні
год
хв
сек
304 грн 171 грн
грн 247 грн
Машинка підструнника Tama MCS50AA
дні
год
хв
сек
383 грн 249 грн
грн 266 грн
грн 266 грн
грн 276 грн
Замок для підструнника Tama MCS70B
дні
год
хв
сек
418 грн 334 грн
грн 380 грн
грн 380 грн
грн 380 грн
Система кріплення пружин Tama HP9S
дні
год
хв
сек
722 грн 412 грн
грн 418 грн
грн 437 грн
Запчастина Tama CC900S
дні
год
хв
сек
760 грн 446 грн
грн 456 грн
грн 456 грн
грн 456 грн
грн 456 грн
грн 456 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД TAMA

Tama Drums - японський бренд, під яким випускаються набори ударних інструментів, обладнання та аксесуарів до них.

Є власністю японської компанії з виробництва музичних інструментів Hoshino Gakki.

Найдорожчі та найпрофесійніші барабани, дослідження і розробка продукції проводяться в Сето, Японія, в той час як обладнання та менш дорогі барабани виробляються в Гуанчжоу, Китай. Барабани, які призначені для ринку США, збираються і зберігаються в Хосіно (США) в Бенсалемі, штат Пенсільванія. У компанії Hoshino є кілька офісів по всьому світу для маркетингу та оптових продажів.

Трохи історії.

Хосіно Гаккі почав виробництво барабанів 1961 року під назвою "Star Drums". Хосіно, прізвище засновника, перекладається як "зоряне поле", звідси і назва бренду "Star Drums". Барабани вироблялися на дочірній компанії Hoshino, Tama Seisakusho, яка відкрилася 1962 року для виробництва гітар і підсилювачів Ibanez. Тоді як виробництво гітар і підсилювачів було припинено до 1966 року, виробництво барабанів продовжувало зростати. Дві вищі лінії моделей барабанів, Imperial Star і Royal Star, були представлені на американському ринку і були успішними недорогими барабанами, що конкурували з більш дорогими барабанами американського виробництва, які пропонувалися в той час Роджерсом, Людвігом і Слінгерландом.

Tama була однією з перших компаній, яка запропонувала надміцне обладнання та системи кріплення барабанів, які не виступали за корпус, як більшість брендів 1970-х років. Вони також винайшли унікальні трубчасті барабани під назвою Octobans. Octobans мають діаметр 6 дюймів і виробляються восьми різних довжин (звідси і приставка "octo-") до 600 мм (23,5 дюйма). Вони розрізняються за кроком за рахунок використання різної довжини корпусу, а не ширини.

У нашому інтернет-магазині бренд Tama представлений у максимально широкому діапазоні категорій, основні з них:

  • Аксесуари та запчастини для ударних інструментів
  • Акустичні ударні установки
  • Барабани різних видів
  • Метрономи
  • Палички для ударних інструментів
  • Чохли для ударних інструментів

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Tama ближче і у вас назріло питання: "Де купити ударні інструменти та аксесуари до них Tama і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Tama можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір наборів ударних інструментів, обладнання та аксесуарів Tama, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які Ваші запитання, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.