Trace Elliot

Сортування:
грн 11773 грн Немає в наявності

ПРО БРЕНД TRACE ELLIOT

Trace Elliot - британський виробник підсилювачів низьких частот, що володіє суббрендом Trace Acoustic для акустичних інструментів.

Історія компанії почалася 1979 року з музичного магазину Soundwave у Ромфорді, Велика Британія. У цьому магазині створювали і здавали в оренду системи гучного зв'язку для місцевих музикантів. Однак частину цього обладнання використовували басисти, яким так довго доводилося миритися з малопотужними підсилювачами, що найчастіше були просто гітарним підсилювачем з модифікованою схемою тону.

Власник Soundwave Фред Фрідлейн і персонал, до якого входили Алан Морган (відділ продажів) і Стюарт Вотсон (інженер-конструктор), швидко побачили потенціал ринку і розробили низку продуктів. Ці продукти містили вихідні каскади MOSFET, що керують великими шафами, включно з 15-дюймовими драйверами, а також перший у світі кабінет 4x10 дюймів, призначений для басів, який тепер є галузевим стандартом для всіх ліній басових підсилювачів.

Trace Elliot стала завойовувати собі серйозну репутацію. Також це підігрівалося тим, що, за чутками, першими користувачами техніки компанії були Джон Пол Джонс з Led Zeppelin, Енді Рурк з The Smiths і Брайан Хелікоптер з панк-групи The Shapes.

У 1989 році Trace Elliot представила лінійку акустичних підсилювачів Trace Acoustic.

У 1992 році компанію було куплено Kaman, яка раніше займалася поширенням бренду в США. Причиною продажу стала необхідність зростання і важливість ринку США.

У 1998 році Trace Elliot придбала компанія Gibson Guitar Corporation.

У квітні 2005 року було оголошено, що Peavey Electronics придбала права на поширення бренду Trace Elliot у Північній Америці.

У нашому інтернет-магазині бренд Trace Elliot представлений у наступних категоріях:

  • Гітарні кабінети
  • Гітарні підсилювачі

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Trace Elliot ближче і у вас назріло питання: "Де купити підсилювачі та гітарні кабінети Trace Elliot і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Trace Elliot можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір гітарних кабінетів і підсилювачів Trace Elliot, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.