Tula

Сортування:

ПРО БРЕНД TULA

Тульська гармоніка - компанія-виробник гармоній та баянів.

Історія тульських гармоній та баянів бере свій початок у 1808 році. Якщо вірити першим згадкам, саме тоді брати Шкунаєви виготовляли у своїй домашній майстерні звучні язикові планки. Протягом багатьох десятиліть тульські майстри працювали над виготовленням знаменитих у всьому світі інструментів. Першу фабрику з масовим випуском музичних інструментів у Тулі було організовано 1890 року братами Кисельовими, до яких потягнулися найкращі майстри міста, бо не витримували конкуренції. Підприємство "Тульська гармонь", донині є продовжувачем традицій виробництва.

Тульські баяни чудово зарекомендували себе і справа не тільки в прекрасній звуковій складовій. Багато уваги приділяється дизайну інструментів. Корпуси виготовляються з набору різних порід дерева, іноді покриваються, як панциром, металевим орнаментом. Складки хутра виготовляються з атласу

Основною перевагою тульських баянів стало те, що в лівій клавіатурі було розташовано готово-вибірний механізм: готові акорди при перемиканні роз'єднувалися на окремі звуки, утворюючи звукоряд. Це давало можливість музикантам майже необмежено розширювати репертуар за рахунок творів, написаних для фортепіано, скрипки, органу.

Нове покоління музичних інструментів TULA відповідає найвищим вимогам, що висуваються музикантами. Неодноразово вироби Tula були відзначені на різних конкурсах, виставках і ярмарках.

У нашому інтернет-магазині бренд TULA представлений у таких категоріях:

  • Баяни
  • Гармони

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом TULA ближче і у вас назріло питання: "Де купити гармоні та баяни, щоб не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду TULA можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір баянів і гармоней TULA, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які Ваші запитання, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.