UDG

Сортування:
Кейс для контролера UDG Creator Rane Seventy-Two Hardcase Black
дні
год
хв
сек
2317 грн 2085 грн
грн 2668 грн
грн 2668 грн
грн 4446 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД UDG

UDG - компанія-виробник сумок, чохлів і кейсів для DJ-обладнання.

Компанію було засновано 2000 року, в основу своєї філософії в UDG вклали турботу про кінцевого споживача - Dj-і. Річ у тім, що в компанії вирішили, що металеві кейси, хоча і захищають обладнання, але все ж таки є незручними і часто громіздкими, а гострі краї кейсів часом і зовсім травмонебезпечними.

На початку 2000 року, використовуючи весь свій досвід у галузі електронної музики і в комунікації з провідними ді-джеями світу, компанія взялася за розробку досконалого альтернативного пакета для платівок - UDG SoftBag®.

Сьогодні асортимент UDG розширився і пропонує широкий вибір сумок, футлярів і кейсів для компакт-дисків, що підійдуть кожному діджею. Ви завжди можете придбати ідеальну сумку UDG Bag для своєї дорогоцінної колекції музики та обладнання.

Матеріали, блискавки, замки, бирки, внутрішній захист, колеса, ручки та конструктивні особливості - найвищої якості.

Назва компанії говорить сама за себе - Ultimate DJ Gear.

Гарантією якості продукції UDG можна вважати цитати відомих світових діджеїв, які компанія наводить на своєму офіційному сайті.

Carl Cox: "Найкращі сумки, які я коли-небудь використовував".

Fatboy Slim: "Я ніколи не виходжу з дому без них".

Tiesto: "Ці сумки для подорожуючого ді-джея".

Erick Morillo: "Продукти UDG практичні і міцні, у мене ніколи не було проблем".

Офіс UDG в Європі розташований у Нідерландах, а азіатський офіс - в Індонезії. Інтернет-замовлення надсилаються з Нідерландів.

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом UDG ближче і у вас назріло питання: "Де купити чохли і кейси UDG і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду UDG можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір сумок, чохлів і кейсів для DJ-обладнання UDG, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.