VHT

Сортування:
грн 11181 грн Знятий з виробництва

ПРО БРЕНД VHT

VHT Amplification - американська компанія-виробник лампових гітарних підсилювачів, комбопідсилювачів і кабінетів.

Компанію було засновано 1989 року інженером і дизайнером Стівеном Фрайеттом. На сьогодні бренд VHT належить компанії AXL.

Трохи історії. Через кілька років після переїзду з Сіетла, штат Вашингтон, до Лос-Анджелеса, штат Каліфорнія, 1976 року Стівен Фрайєтт влаштувався на роботу техніком з ремонту в Valley Arts Guitar. Фраєтт виконував індивідуальні замовлення, ремонтував і модифікував гітари для таких монстрів шоу-бізнесу, як Едді Ван Гален, Стів Лукатер, Ларрі Карлтон, Томмі Тедеско, Рай Кудер, Базз Фейтен, Карлос Ріос, Двейн Едді та багатьох інших.

Після кількох років створення експериментальних прототипів нового повністю лампового стереофонічного підсилювача потужності та першого з довгої лінійки багатоканальних багатофункціональних підсилювачів під назвою PITTBULL, Фрайєтт вирішив заснувати власну компанію. Так у січні 1989 року розпочала свій офіційний шлях VHT Amplification.

Компактні лампові гітарні підсилювачі VHT серії Special і i-Series неодноразово відзначалися провідними світовими музичними виданнями, як одні з найкращих пропозицій у класі доступних моделей ручної збірки.

У нашому інтернет-магазині бренд VHT представлений у категорії гітарні підсилювачі.

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом VHT ближче і у вас назріло питання: "Де гітарні підсилювачі VHT і не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду VHT можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір лампових гітарних підсилювачів, комбопідсилювачів і кабінетів VHT, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.