Warwick

Сортування:
грн 369 грн
грн 587 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД WARWICK

Warwick - німецька компанія-виробник бас-гітар, лампових підсилювачів, підсилювачів на польових транзисторах, шаф для динаміків, струн для бас-гітар.

Компанія була заснована 1982 року в Ерлангені, Баварія, Гансом-Петером Вільфером. У 1995 році компанія переїхала в Маркнойкірхен у Саксонському Фогтланді, щоб отримати вигоду з багатовікових традицій приладобудування в регіоні та знову відкрити торгову марку Framus. Паралельно компанія створила велику дистриб'юторську мережу, охопивши Німеччину та Австрію, щоб представляти і поширювати продукцію виробників музичних інструментів і обладнання з Європи та США.

Бас-гітари Warwick спочатку були брендом преміум-класу, який пропонував невеликий асортимент моделей, виготовлених з високоякісної екзотичної деревини. Компанія є підрозділом торгової марки Framus.

Warwick виробляє свої інструменти та підсилювачі з використанням вуглецево-нейтральних принципів, будь-який інший виробничий процес також вуглецево-нейтральний. Компанія закуповує деревину з екологічно чистих джерел (з відповідними сертифікатами) і виробляє всю необхідну електроенергію за допомогою власної газової електростанції, сонячних батарей на даху та котла, який працює на деревних відходах від гітари та енергія вітру.

Warwick діє відповідно до керівних принципів Схеми екологічного менеджменту та аудиту Європейських спілок, яка є добровільним інструментом екологічного менеджменту, призначеним для постійного поліпшення екологічних показників компаній.

У нашому інтернет-магазині бренд Warwick представлений в наступних категоріях:

  • Бас-гітари
  • Гітарні кабінети
  • Гітарні підсилювачі
  • Комбопідсилювачі
  • Струни для бас-гітар

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Warwick ближче і у вас назріло питання: "Де купити аудіообладнання Warwick і не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Warwick можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір бас-гітар, лампових підсилювачів, підсилювачів на польових транзисторах, шаф для динаміків, струн для бас-гітар Warwick, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.