Waves

Сортування:
грн 2597 грн
грн 185328 грн Немає в наявності

ПРО БРЕНД WAVES

Waves Audio Ltd. - компанія-розробник і постачальник професійних технологій обробки цифрових аудіосигналів і звукових ефектів, які використовуються під час запису, мікшування, мастерингу, пост-продакшену, трансляції та живого звуку.

Компанію було засновано 1992 року Гіладом Кереном і Меїром Шаашуа в Тель-Авіві, Ізраїль. Пізніше того ж року Waves випустила свій перший продукт - Q10 Paragraphic Equalizer. Q10 був першим комерційно доступним звуковим плагіном в аудіоіндустрії.

L1 Ultramaximizer від Waves, випущений 1994 року, став помітним плагіном, і деякі публікації вказали на його внесок у "війну за гучність". Звукозаписний продюсер Тоні Мазераті вельми тепло відгукувався про ПЗ Waves. Пізніше Waves випустили фірмову лінійку плагінів, натхнених Maserati.

Waves запустили серію Waves Signature Series, працюючи з музичними продюсерами та інженерами, щоб досліджувати їхні унікальні звуки. У 2009 році, як частина Signature Series, Waves випустили Eddie Kramer Signature Series з п'яти плагінів, присвячених класичному року.

У 2011 році Waves виграли Технічну премію Греммі.

Серію Waves Signature було продовжено 2013 року серією Manny Marroquin Signature.

У 2015 році Waves разом з музичним продюсером Бутчем Вігом випустили плагін Butch Vig Vocals як частину серії Waves Signature.

У 2018 році Waves випустили Abbey Road TG Mastering Chain як частину своєї колекції Abbey Road. Ланцюжок створено за зразком консолей, використовуваних у студіях мастерингу Abbey Road Studios.

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Waves ближче і у вас назріло питання: "Де купити програмне забезпечення Waves і не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Waves можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір професійних технологій обробки цифрових аудіосигналів і звукових ефектів Waves, як для початківців, так і для професіоналів. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які ваші запитання, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.