Yamaha

Сортування:
грн 444 грн
грн 513 грн
грн 546 грн
грн 594 грн
грн 603 грн
грн 603 грн
грн 615 грн
грн 630 грн
грн 642 грн
грн 801 грн
грн 801 грн
грн 813 грн
грн 834 грн
грн 903 грн
грн 903 грн
грн 936 грн
грн 1032 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД YAMAHA

Yamaha Corporation - найбільша японська транснаціональна компанія-виробник музичних інструментів, акустичних систем, звукового обладнання та спортивного інвентарю.

Компанія була заснована 12 жовтня 1887 року в Японії. Штаб-квартира компанії розташована в м. Хамамацу (префектура Сідзуока).

Заснував Yamaha підприємець Торакусу Ямаха - син самурая з Нагасакі. 1887 року до Ямахи, який займався тоді ремонтом медичних інструментів, звернулися з місцевої школи з проханням полагодити язичковий орган американського виробництва.

Ремонт пройшов успішно і надихнув його на створення власної компанії. Так 1889 року було засновано Yamaha Organ Manufacturing Company - першу японську компанію з виробництва західних музичних інструментів, а через вісім років, 1897 року, з'явилася компанія Nippon Gakki, символом якої стали камертони, а товарним знаком - фігура китайського фенікса з камертоном у дзьобі.

Надалі історія компанії була вельми багатою на події. На сучасному етапі можна виділити кілька особливо знаменних подій.

У 1994 році освоєно виробництво цифрових мікшерів, першою моделлю був мікшер Pro-mix 01, а в 2001 році вийшов пульт PM1D.

У 1998 році Yamaha об'єднує запатентовані технології для створення цифрового процесора звукового поля і системи домашнього кінотеатру.

У 1999 році запущено виробництво мультимедійної акустичної системи для комп'ютерів, у 2000 році фірма засновує звукозаписну компанію Yamaha Music Communications. У 1998 році компанія представляє на ринку технологію синтезу співу Vocaloid - програмне забезпечення, що імітує співочий голос людини на основі заданої мелодії і тексту.

З 2004 Yamaha починає співпрацювати з Klipsch, цього ж року запущено виробництво нової акустичної системи YSP-1 Digital Sound Projector. У 2004 році Yamaha викупила у Pinnacle Systems, німецького виробника програмного забезпечення для створення музики, компанію Steinberg (Steinberg Media Technologies GmbH, відому, насамперед, програмою Cubase).

У 2007 році корпорація Yamaha нагороджена технічною премією Technical Grammy. 20 грудня 2007 року була придбана компанія Bösendorfer, а в 2008 році корпорація купила фірму Nexo.

У нашому інтернет-магазині бренд Yamaha представлений у максимально широкому діапазоні категорій.

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Yamaha ближче і у вас назріло питання: "Де купити музичне обладнання Yamaha і не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Yamaha можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір обладнання Yamaha, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете задати будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.