Zoom

Сортування:
грн 293 грн
грн 304 грн
грн 491 грн
грн 679 грн
грн 772 грн
грн 1006 грн
грн 1030 грн
грн 1170 грн
грн 1170 грн
грн 1170 грн
грн 1193 грн
грн 1217 грн
грн 1310 грн
грн 1474 грн
грн 1544 грн
грн 1661 грн
грн 1942 грн
грн 2036 грн
грн 2410 грн
грн 2410 грн
грн 2527 грн
грн 2878 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД ZOOM

ZOOM - японська компанія-виробник музичного обладнання (драм-машини, аудіоінтерфейси, процесори ефектів, рекордери, футсвічі, кейси для гітарних педалей).

Компанія була заснована 1983 року в Сакумачо, Тійода-ку, Токіо.

Особливістю компанії Zoom є закритий тип виробництва. Компанія виробляє всі деталі та компоненти продуктів сама, на основі новітнього якісного обладнання та із застосуванням ручної праці на кожному етапі виготовлення. Інноваційна технологія LSI, яку розробили фахівці компанії Zoom, дає змогу домогтися чудової якості, надійності та багатофункціональності товарів Zoom.

Своєю головною метою фахівці та інженери компанії Zoom ставлять постійне впровадження інновацій, а також винахід ще потужніших, простіших у використанні та доступніших процесорів ефектів, звукозаписних пристроїв, підсилювачів та інших товарів.

Що стосується цінової політики, то тут компанія Zoom дотримується того принципу, що продукція, за високого рівня якості, має залишатися доступною не тільки великим клієнтам, а й аматорам і не великим компаніям. Тому вартість обладнання Zoom залишається в межах достатнього бюджетного діапазону.

У нашому інтернет-магазині бренд Zoom представлений у таких категоріях:

  • Аксесуари та запчастини для гітар, бас-гітар для студій
  • Аудіоінтерфейси
  • Драм-машини
  • Записувальні студії
  • Кабелі для рекордерів
  • Кейси для гітарних педалей
  • Педалі ефектів для гітар
  • Процесори ефектів
  • Рекордери
  • Футсвітчі

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Zoom ближче і у вас назріло питання: "Де купити аудіообладнання Zoom і не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Zoom можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір музичного обладнання Zoom, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які запитання, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.