+38 098 277 66 77‎+38 095 277 66 77+38 063 277 66 77
+38 098 277 66 77‎+38 095 277 66 77+38 063 277 66 77
Головна Новини Ibanez Advanced Acoustic: нове звучання акустичних гітар

Ibanez Advanced Acoustic: нове звучання акустичних гітар

Ibanez Advanced Acoustic: нове звучання акустичних гітар

IBANEZ ADVANCED ACOUSTIC

Серія Advanced Acoustic стала важливим кроком вперед у довгій і витіюватій традиції створення акустичних гітар. Загалом гра на них була переосмислена. А зокрема – серію AAD розробили з нуля для досягнення більш багатого, яскравого та гучного звучання з безпрецедентно широким динамічним діапазоном. Пропорції інструменту трохи збільшились, і цю форму було вирішено назвати "Grand Dreadnought".

Завдяки такому перевтіленню звичного дизайну вдалося досягти нового, чудового, потужного звучання, а завдяки особливій увазі до ергономіки на цих гітарах дуже зручно грати. Серія Advanced Acoustic – це новий рівень розвитку акустичної гітари, на якій буде приємно і цікаво грати найрізноманітнішим музикантам.

ГІТАРИ СТАЛИ ГУЧНІШЕ, ЇХ ТЕМБР – БАГАТІШЕ, А НИЗЬКІ ЧАСТОТИ – БІЛЬШ ВИРАЗЛИВІШІ

Grand Dreadnought
Декілька років досліджень та розробки – і звичний дредноут був створений заново, збільшившись у розмірі (пропорційно на 5%), і додавши у багатстві звуку. Гітари стали голоснішими, а низькі частоти – приємнішими і виразнішими. На зручності при грі це не далося взнаки: ергономіці було приділено особливу увагу.

Пружини «X-M»
Кілька років спроб і помилок, і унікальні пружини X-M з'явилися на світ. Скалоповані Х-пружини та інші елементи внутрішньої геометрії відповідають за ефективну передачу вібрації струни по всьому корпусу. Пружини X-M впливають на ясність низів і чіткість требла, дещо втихомирюючи середину, але залишаючи широкий динамічний спектр і чутливість.

Виріз Advanced Access Cutaway (на AAD170CE/AAD300CE)
Глибокий прямий виріз на 18 ладу – все, що потрібно для доступності найвищих нот.

Low Oval Grip Thermo Aged™
Термічно зістарений гриф із деревини ньято із закругленими краями накладки – для простоти та зручності при грі.

Функціональна голова грифа
Завдяки новій скошеній формі голова грифу полегшала, а прямий розподіл струн збільшив стабільність ладу та грифу.

Магнітний звукознімач Ibanez AP11
Маленький, легкий датчик розташований таким чином, що він не перешкоджає вібрації топу. Гітара стає дуже чуйною за його допомогою, а фідбек – мінімальний. Відмінно поєднується з гітарними ефектами на кшталт ревербератора, хорусу та багатьма іншими.

 

IBANEZ AAD300CE LGS

IBANEZ AAD300CE LGS Гітара електроакустична, верхня дека – цільна ялина, нижня дека та обичайка – окуме, гриф – "запечений" ньято, накладка – ебоні, покращений доступ до верхнього регістру, два звукознімачі AP11 – магнітний та контактний, колір – натуральний.
Ціна – 21 560 грн.

 

 

IBANEZ AAD170CE LGS

IBANEZ AAD170CE LGS Гітара електроакустична, верхня дека – цільна ялина, нижня дека та обичайка – окуме, гриф – "запечений" ньято, накладка – овангкол, покращений доступ до верхнього регістру, звукознімач AP11 – магнітний, колір – натуральний.
Ціна – 14 840 грн.

 

IBANEZ AAD100E

IBANEZ AAD100E Гітара електроакустична, верхня дека – цільна ялина, нижня дека та обичайка – окуме, гриф – "запечений" ньято, накладка – овангкол, звукознімач AP11 – магнітний, колір – натуральний.
Ціна – 13 300 грн.

 

IBANEZ AAD140 OPN

IBANEZ AAD140 OPN Гітара електроакустична, верхня дека – цільний окуме, нижня дека та обичайка – окуме, гриф – "запечений" ньято, накладка – овангкол, колір – натуральний.
Ціна – 9 660 грн.

 

IBANEZ AAD100

IBANEZ AAD100 Гітара акустична, верхня дека – цільна ялина, нижня дека та обичайка – окуме, гриф – "запечений" ньято, накладка – овангкол, колір – натуральний.
Ціна – 9 660 грн.

⇒Перейти до каталогу акустичних гітар Ibanez

« назад до списку новин
ВідмінитиЗалишити коментарій
Замовлення
Кількість:
-+
Ціна: грн
Сума: грн

Дякуємо, Ваше замовлення прийнято.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.