Neumann

Сортування:
грн 14149 грн
грн 23609 грн
грн 25759 грн
грн 27909 грн
грн 27909 грн
грн 31349 грн
грн 31349 грн
грн 32209 грн
грн 52679 грн
грн 52679 грн
грн 81489 грн
грн 85789 грн
Показати ще 24

ПРО БРЕНД NEUMANN

Georg Neumann GmbH - німецька компанія-виробник професійних записуючих мікрофонів.

Компанія була заснована 1928 року в Берліні, Німеччина.

Neumann насамперед відомі своїми конденсаторними мікрофонами для радіомовлення, живих виступів і виробництва музики. Що цікаво, крім мікрофонів, досить тривалий час компанія Neumann була також провідним виробником токарних верстатів для дисків фонографів і навіть на якийсь час зважилася на виробництво мікшерних пультів.

Починаючи з 1995 року компанія представила серію лампових мікрофонів з безтрансформаторною вихідною схемою.

У 2003 році компанія Neumann представила свій перший мікрофон із вбудованим аналого-цифровим перетворенням.

У 2005 році Neumann почала виробництво свого першого динамічного мікрофона BCM 705 для індустрії мовлення.

Neumann була придбана Sennheiser Electronic GmbH у 1991 році. Виробництво мікрофонів Neumann було перенесено на нещодавно збудований завод чистих приміщень рівня 100 у Ведемарку, недалеко від Ганновера. Офіційна штаб-квартира компанії розташована в Берліні.

Також варто додати, що в асортименті компанії, крім мікрофонів, є акустичні системи, сабвуфери та інше аудіообладнання.

Абсолютно всі мікрофони Neumann - це, перш за все, німецький підхід до виробництва і якості. Інженери компанії Neumann завжди неймовірно ретельно підходять до кожної, навіть найменшої, деталі мікрофона, відточуючи майстерність складання та виготовлення до дрібниць. Усі компоненти мікрофона вирізняються високою якістю і сучасністю. Це робить кінцевий продукт практично ідеальним з точки зору надійності та універсальності.

У нашому інтернет-магазині бренд Neumann представлений у таких категоріях:

  • Активні студійні монітори
  • Активні студійні сабвуфери
  • Мікрофони для телебачення і радіо
  • Мікрофонні комплекти
  • Студійні конденсаторні мікрофони

Якщо ж ви вже жадаєте познайомитися з брендом Neumann ближче і у вас назріло питання: "Де купити обладнання та аксесуари Neumann і при цьому не загубитися в різноманітті?", сміливо звертайтеся до нас!

Купити обладнання бренду Neumann можна онлайн або в одному з наших магазинів за вигідною ціною.

В інтернет-магазині EvoMusic великий вибір записуючих мікрофонів Neumann, як для початківців, так і для професіоналів, як для концертної діяльності, так і для музичних шкіл. При цьому, зателефонувавши нам, Ви зможете поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати максимум інформації та оформити замовлення. Спілкуватися Ви будете з живою людиною (не з роботом або автовідповідачем), а сам дзвінок Вас ні до чого не зобов'яже.

Що стосується доставки, то ми здійснюємо продажі не тільки у великих містах таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, а й по всій території України.